(098) 747-49-00
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Порядок співпраці

<- СЕРТИФИКАЦИЯ

Порядок співпраці  при отриманні кваліфікаційного сертифіката під ключ.

Перше, що необхідно зробити, це  визначитись з модулем на який би Ви хотіли отримати сертифікат. Для того, щоб впевнитись, що Ваш стаж роботи та освіта підходить для отримання даного сертифіката необхідно підготувати документи на навчання і вислати їх нам на електронну пошту .

Вислані Вами копії пройдуть аудит в атестаційному центрі на предмет можливості отримання кваліфікаційного сертифікату. Це робиться для того, що б уникнути несподіваної відмови вже після складання іспиту. Ні Вам , не нам цього не потрібно. Ми працюємо на результат. Термін аналізу 1-2 дні.

Після підтвердження проходження документів на навчання та отримання сертифіката, передаєте нам Ваш пакет документів в оригіналі. (працюємо через Нову Пошту)

За наявності всіх документів виписується договір на навчання.

На початок навчання у Вас повинні бути оплачені всі офіційні платежі, крім плати «за сертифікат».

Навчання починається з понеділка і триває 5 робочих днів. На 5 р.д. — проходження екзамену.

Після прийняття позитивного рішення по екзамену, спеціалісту видається пластикове свідоцтво про підвищення кваліфікації .

Після успішної здачі іспиту, настає довгий етап обробки всіх матеріалів Мінрегіонбудом . Це може затягнутися навіть на місяць! (як правило 3 неділі).

І це, на жаль, не можливо прискорити. У цей період Ви оплачуєте платіж «За сертифікат». У призначений час з квитанцією і паспортом приходите забирати сертифікат.

Тобто, термін отримання сертифіката складає — 25-30 робочих днів.

У процесі отримання Ви будете постійно знаходитися в курсі всього, що відбувається з Вами. Заздалегідь будете попереджені про відхиленнях у процедурі (не впливають на результат), якщо такі будуть мати місце.


Comments are closed.