(098) 747-49-00
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Ліцензія на збір металобрухту в Льовові

rf323f3f

ЦЕНА: уточняйте     ЗАКАЗАТЬ НАПИСАТЬ НАМ

Получение в городах и регионах Украины

Ліцензія на збір, заготівлю та металургійну переробку металобрухту кольорових і чорних металів в Львові

Відповідно до ст.4 Закону України «Про металобрухт», будь-які види операцій, що стосуються заготівлі, збуту та переробки металобрухту зобов’язані здійснюватися виключно спеціалізованими підприємствами, що мають відповідну ліцензію.

Однією з обов’язкових умов, що дає право на отримання ліцензійного дозволу на метал, є відповідний акт, що фіксує наявність спеціального майданчика для складування та подальшої переробки металу, який повинен відповідати встановленим нормам і стандартам. Обов’язковою є наявність на майданчику вагового обладнання промислового типу, спеціалізованого преса, а також необхідної вантажно-розвантажувальної техніки.

 

Готова ліцензія на метал відкриває широкі можливості для діяльності металургійних підприємств, однак, її отримання — це складний, з юридичної точки зору, процес. Саме тому, компанія «AlenInvest » готова запропонувати Вам допомогу в отриманні готової ліцензії на чорний і кольоровий метал в Львові. З нашою допомогою процедура ліцензування вашого підприємства займе мінімум часу (10 робочих днів) і не завдасть вам особливих турбот.

 

Наші консультанти:

  • Нададуть детальну інформацію про порядок отримання ліцензії на метал.
  • Допоможуть зібрати і підготувати всі необхідні документи для отримання ліцензії.
  • Допоможуть знайти і підібрати підходящу площадку.
  • Підготують ваше підприємство до проходження відповідних перевірок та експертиз


   Comments are closed.