(098) 747-49-00
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Ремонт автомагістралей та мостів став проектом загальнонаціонального значення

Ремонт автомагістралей та мостів став проектом загальнонаціонального значення, тому Міністерство фінансів має невідкладно внести зміни у бюджетний розпис, аби якнайшвидше розпочати ремонт ряду автошляхів.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи відновлений у м. Ізюм на Харківщині міст через Сіверський Донець, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я переговорив із Прем’єр-міністром, з урядом і хочу наголосити, що ми маємо спільну позицію. І моя вказівка міністру фінансів: терміново внести зміни у бюджетний розпис, перші гроші та перші тендери, перші попередні оплати мають відбутися у серпні, а не в грудні», — сказав Порошенко.

Президент зазначив, що нещодавно дізнався про те, що Мінфін у бюджетному розписі чомусь запланував ремонт і будівництво доріг на грудень.

«Я хочу повідомити новину: у грудні дороги не будуються, а ті, які будуються у грудні, по ним важко їздити», — підкреслив він.

Порошенко наголосив, що в різних точках на заході та сході, на півночі та півдні України кипить робота на міжнародних та національних трасах.

 

ремонт доріг



   



Метки: >

Comments are closed.