(098) 747-49-00
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Сертификация Оценщик

сертификация оценщика

Получение свидетельства

Специализация 3.0

Специализация 2.3

Специализация 1.8

Руководитель

Получение сертификата

Регистрация СОД

 

ЦЕНА: уточняйте 
ЗАКАЗАТЬ НАПИСАТЬ НАМ

Законодательство (скачать в *.doc):

Закон України "Про Фонд державного майна України"
Закон України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"
Наказ № 127 від 24 травня 2001 року "Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна"
Наказ Фонду державного майна України № 479 від 14 березня 2002 року "Про затвердження Положення про порядок видачі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності"
Наказ №797 від 10 червня 2013 року "Про затвердження Правил організації системи зовнішнього контролю якості"
Постанова №231 від 04 березня 2013 року "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів...

 

Оценщик — это специалист, способный определить стоимость любого вида имущества: движимого и недвижимого, земли, пакетов акций и долей бизнеса, имущественных прав, нематериальных активов.

Согласно Закону Украины «О оценке имущества, имущественных прав и профессиональной оценочной деятельности в Украине», оценщиками могут быть физические лица, которые прошли квалификационный экзамен и получили квалификационное свидетельство оценщика.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Напрям Спеціалізація Вимоги Вартість офіційного платежу
1. «Оцінка об’єктів у матеріальній формі»:
1.1″Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них»1.2 «Оцінка машин і обладнання»1.3 «Оцінка колісних транспортних засобів»1.4 «Оцінка літальних апаратів»

1.5 «Оцінка судноплавних засобів»

1.6 «Оцінка рухомих речей, що становлять культурну цінність»

1.7 «Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність»

1.8 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства»

1. Копія Кваліфікаційного Свідоцтва Оцінювача (1.1 ; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5; 1.6; 1.7)2. Копія диплому (вища освіта) Офіційний платіж3 410 грн
2.»Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» 2.1 «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)»2.2 «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності»2.3 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» 1. Копія Кваліфікаційного свідоцтва оцінювача (2.1; 2.2)2. Копія диплому (вища освіта) Офіційний платіж3 410 грн
3. «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» Офіційний платіж3 840 грн.
Керівник ВО Офіційний платіж1000 грн

При проведении реструктуризации либо признании несостоятельности предприятия, купле-продаже (выделении доли) бизнеса, обеспечении банковского кредита (залог имущества), оформлении прав на интеллектуальную собственность, при работе на рынке ценных бумаг, осуществлении инвестиционной деятельности, заключении страховых договоров, аресте имущества, возмещении причиненного ущерба и многого другого не обойтись без услуг квалифицированного оценщика.

День оценщика:
27 ноября в нашей стране отмечается День оценщика.

Документы по оценщику — смотреть

Далее:

ГИП

ГАП

Технадзор

Эксперт

БТИ

 

 


Comments are closed.