(098) 747-49-00
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Специализация 3.0. Оценщик

Згідно з Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», оцінювачами можуть бути фізичні особи (як громадяни України, так і особи без громадянства), які склали кваліфікаційний іспит та одержали кваліфікаційне свідоцтво оцінювача.

Напрям Спеціалізація Вимоги Вартість офіційного платежу
3 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» ВО 3 840 грн.

Для того щоб отримати кваліфікаційне свідоцтво оцінювача, особа повинна відповідати таким вимогам:

До професійної атестації допускаються спеціалісти, які мають закінчену вищу освіту («спеціаліст» чи «магістр»).

Спеціаліст повинен мати : стаж роботи по даній спеціалізації не менше 1 року.

Термін отримання кваліфікаційного свідоцтва:

За спеціалізацією 3.0:

  • Навчання: 14 днів (екзамен).
  • Отримання свідоцтва: 5-7 р.д.

Кваліфікаційний іспит проходить у вигляді усних та письмових відповідей на питання, поставлені в екзаменаційному білеті. В разі невдалої спроби складання іспиту оцінювач-стажист може повторно його скласти через один місяць від дати попереднього іспиту. Коли іспит складений з позитивним результатом, претендент може отримати кваліфікаційне свідоцтво оцінювача.

Орган атестації, на базі якого видають кваліфікаційні свідоцтва:

Фонд державного майна України спільно з навчальним закладом, який здійснював підготовку, та на базі якого складався кваліфікаційний іспит.

Свідоцтво є безстроковим

Видане кваліфікаційне свідоцтво включається до Державного реєстру оцінювачів, який ведеться Фондом державного майна України. Особа, що отримала кваліфікаційне свідоцтво оцінювача, може працювати у складі суб’єкта оціночної діяльності.


Comments are closed.